PL | EN

Przychodnia weterynaryjna "InterVet"

Przychodnia weterynaryjna Intervet pojawiła się na mapie Wodzisławia Śląskiego w październiku 2009 roku. Od tego czasu służymy Państwu naszą wiedzą i pomocą.

Do dyspozycji oddajemy Państwu w pełni wyposażony obiekt. Posiadamy możliwość wykonywania zdjęć RTG w technice cyfrowej, USG, własne laboratorium hematologiczne, w pełni wyposażoną salę chirurgiczną. Wykonujemy badania RTG ze wpisem do rodowodów.

Personel stanowią młode ambitne osoby stale podnoszące swoje kwalifikacje, poprzez podjęte studia podyplomowe z zakresu chorób małych zwierząt jak i chirurgii weterynaryjnej. Lekarze pracujący w przychodni stawiają sobie za cel świadczenie usług jak najwyższej jakości.

Weterynarz Wodzisław Śląski

Przychodnia weterynaryjna InterVet mieści się w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Leszka 44. Szczegółowa mapa dojazdu widoczna jest w zakładce "Kontakt".

Całodobowe pogotowie weterynaryjne

Choroba nie wybiera. Dlatego, w nagłych przypadkach, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wykonujemy również wizyty domowe. Posiadamy własny transport w razie konieczności przewiezienia zwierzęcia do lecznicy. Całodobowe pogotowie weterynaryjne - tel. 32 454 72 88.